THE 2-MINUTE RULE FOR ثبت نام تیزهوشان

The 2-Minute Rule for ثبت نام تیزهوشان

The 2-Minute Rule for ثبت نام تیزهوشان

Blog Article

سلام من کلاس پنجم نوبت اول سه تا خوب گرفتم ولی نوبت دوم همه خیلی خوب بودن امکان داره تیزهوشان قبول بشم ؟

با سلام، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، ۲۶ خردادماه است و برای دریافت کارت ورود به جلسه باید پنج روز قبل از آزمون اقدام نمایید.

پاسخ مشاور هیوا: سلام . در صورتی که در امتحانات نوبت اول پایه ششم نمرات خیلی خوب و یا حداکثر یک نمره خوب کسب کنین ، می تونین در ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کنین ، شانس قبولی به توانایی ، استعداد و تلاش شما بستگی داره .

در سال گذشته زمان ثبت نام در آزمون مدارس ششم ابتدایی در اواخر فروردین ماه بود. لذا احتمال دارد فرآیند ثبت نام آزمون ششم به هفتم در اواخر فروردین ماه اجرا شود.

در سال تحصیلی جدید روند ثبت نام مدارس تیزهوشان متوسطه اول و دوم تقریبا به صورت مشابه با آزمون ورودی سال تحصیلی گذشته برگزار می شود، لذا در این مقاله قصد داریم به بررسی مواردی درباره آزمون و همچنین سوالات و منابع آزمون، زمان برگزاری و زمان اعلام نتایچ بپردازیم.

دانش آموزای متقاضی ثبت نام در آزمون تیزهوشان با استفاده از روش های تست زنی در آزمون و تکنیک های آن می تونن به تعداد سوالای بیشتری جواب بدن و شانس قبولیشون رو افزایش بدن.

(اگر رمز ورود همگام خود را در اختیار ندارید یا آن را فراموش نموده اید، می توانید جهت دریافت مجدد آن به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید.)

سلام بنده رمز ورود رو فراموش کردم و درخواست رمز جدید رو زدم ولی پیامکی دریافت نکردم و بعد از چند بار درخواست رمز الان سامانه پیغام میده که بیش از حد مجاز تلاش کردید و دیگه رمز نمیده همراه مشاور: با سلام و درود، شما می بایست به مدرسه محل تحصیل دانش آموز، به صورت حضوری مراجعه نمایید و رمز عبور جدید دریافت کنید. گودرزی

لازم به ذکر است که پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان در حین تکمیل فرم نام نویسی امکان پذیر نیست و افراد می توانند در مهلت تعیین شده جداگانه بعد از بازه زمانی ثبت نام، نسبت به واریز وجه لازم از طریق کارت بانکی خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند.

 همچنین نتایج آزمون نیز به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه اعلام می گردد.

برای اطلاع از نحوه دریافت کد پیگیری برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

در ادامه باید اطلاعات مهم دیگری همچون آدرس محل سکونت، پست الکترونیکی و معدل سالانه را درج نموده و فایل عکس پرسنلی خود را با رعایت مشخصات ذکر شده در سامانه بارگذاری نمایید.

پاسخ مشاور هیوا: سلام . در حال حاضر به طور قطعی مشخص نیست ، ممکنه فرصت ثبت نام مجدد آزمون تیزهوشان در نظر گرفته شه ولی قطعی نیست .

در این مرحله می بایست ضوابط و شرایط ثبت نام را مطالعه نموده سپس موافقت خود را اعلام نمایید و در انتها روی گزینه "ذخیره و بعدی" حتی بیشتر بخوانید کلیک کنید.

Report this page